Zrealizowaliśmy wiele projektów, zdobywając opinię solidnego i godnego zaufania partnera. Zaufali nam:

Auditum Sp. z o.o.

Auditum to biuro rachunkowe z dużym doświadczeniem i długoletnim stażem, któremu zaufało wielu klientów działających w branżach usługowej, handlowej i produkcyjnej.

Auditum_nowe

http://www.auditum.pl


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku.

SP ZOZ WSPR w Białymstoku jest podmiotem leczniczym niebędącym przedsiębiorcą, działającym w formie samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej. Uprawnienia podmiotu tworzącego SP ZOZ WSPR w Białymstoku wykonuje Województwo Podlaskie.

logo_wspr_bialystoksmall

Techio.pl wdrożyło system zarządzania treścią (CMS) nowej witryny wspr.bialystok.pl

http://www.wspr.bialystok.pl


MS Prime

MS PRIME specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług doradczych w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, ze szczególnym naciskiem na dotacje z Unii Europejskiej. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw oraz jednostek samorządowych.

logo_old2

 

http://www.msprime.pl


Lechaa Consulting  Sp. z o.o.

Firma LECHAA CONSULTING Sp. z o.o. (z siedzibą w Lublinie) działa na rynku od 25 października 1990 roku. W pierwszych latach działalności Spółka była nadawcą programu radiowego (radio PULS Lublin) oraz prowadziła działalność handlową. Obecnie LECHAA, działając w branży szkoleniowo-doradczej oraz pośrednictwa pracy, rozszerzyła obszar funkcjonowania do terenu 6 województw (lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie, opolskie, podlaskie, małopolskie).

lechaa

 

http://www.lechaa.pl/


Narodowe Forum Doradztwa Kariery z siedzibą w Warszawie

Narodowe Forum Doradztwa Kariery jest stowarzyszeniem zrzeszającym doradców zawodowych, osoby, związane z poradnictwem oraz instytucje rynku pracy i inne organizacje, zajmujące się doradztwem kariery w Polsce.

nfdkhttp://nfdk.pl/


Spółdzielnia Mieszkaniowa „Bacieczki” w Białymstoku.

 

Logo_SM

http://www.smbacieczki.pl


Maxto Spółka z o.o. S.K.A.

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku. Firma zbudowała swoje kompetencje w branżach teletechniki, teleinformatyki, oprogramowania dzięki wielu zrealizowanym projektom dla administracji publicznej i przedsiębiorstw prywatnych.

logo_maxtohttp://www.maxto.pl


Kancelaria Radców Prawnych – Borowski, Prokopowicz, Klimaszewska.

Kancelaria Radców Prawnych Borowski Prokopowicz Klimaszewska jest fuzją kilku kancelarii prawnych, stworzoną przede wszystkim w odpowiedzi na wyzwania, jakie współczesny rynek krajowy i międzynarodowy stawia przedsiębiorcom oraz zadania, przed jakimi stoją dziś jednostki sektora finansów publicznych.

Kancelariahttp://www.kancelariabpk.pl/


Polskie Centrum Edukacji i Analiz ORDO

Polskie Centrum Edukacji i Analiz ORDO jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością powstałą w 1999 r., oferującą szeroki wachlarz szkoleń i kursów z zakresu edukacji ekonomicznej, prawnej i zarządzania, tworzonych z uwzględnieniem wymagań obecnego rynku pracy oraz indywidualnych potrzeb Klienta.

Dodatkowo PCEiA ORDO specjalizuje się w świadczeniu usług doradczych związanych z udzielaniem pomocy Klientom ubiegającym się o środki finansowe z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

ordo_logo


ZEMA Ewa Szpakowicz

Dyplomowany coach (Międzynarodowe Studia Coachingu) w trakcie akredytacji International Coach Federation (ICF). Ukończone szkolenia akredytowane przez ICF. Trener Biznesu, Trener Rozwoju, Doradca Biznesowy, właścicielka firmy ZEMA.

zemalogo

http://zema.com.pl/


PATKAR S.J.

Firma„PATKAR” zaistniała na rynku budowlanym w 1998 r. Jest małą, prężną firmą handlową. Dzięki indywidualnemu podejściu zyskała sporą rzeszę zadowolonych klientów.

PATKARLOGO

http://www.patkar.pl/